Новини

ANAMET EUROPE і TE Connectivity - співпраця у сфері перевірки та якості

ANAMET EUROPE з гордістю анонсує партнерство з TE Connectivity. Компанія TE Connectivity виробляє високотехнологічні комунікаційні та сенсорні продукти, які роблять взаємопов'язаний світ можливим. Як інженерний партнер для сьогоднішніх лідерів інновацій і технологічних підприємців, вони розв'язують завтрашні проблеми за допомогою передових комунікаційних рішень. TE Connectivity є незалежною компанією, що працює в 150 країнах та налічує понад 78000 співробітників і 110 глобальних виробничих та інженерних центрів. У своїй співпраці ANAMET EUROPE і TE Connectivity фокусуються на надійності й довготривалості.

Сертифікована продукція


Співпраця ANAMET EUROPE з TE Connectivity гарантує, що наші продукти будуть ретельно протестовані незалежною стороною. Після перевірки IP-рейтингу продукту, також проводяться випробування на удар і вібрацію. Випробуванням на удар і вібрацію є моделювання реального життя, в ході якого продукти піддаються впливу зовнішніх механічних сил. Під час випробування продукт піддається впливу механічних сил до 14G, що набагато більше, ніж у будь-якій реальній життєвій ситуації. Щоб переконатися, що продукт дійсно успішний, проводиться ще один IP-тест. Після успішного проходження тесту продукт отримує сертифікат PASS (успішне проходження тесту) або FAIL (невдале проходження тесту).

Всі продукти, які отримали PASS, будуть нагороджені сертифікатом якості. Таким чином, буде ясно, які продукти вже пройшли тестування. Тепер це стандартний сервіс, що надається ANAMET EUROPE.Поточний проєкт


23 липня 2020 року співробітники ANAMET EUROPE Джеррі Матена (Jerry Matena), менеджер з електричних продуктів, і Рамона Еделінг (Ramona Edeling), фахівець з маркетингу і комунікацій, відвідали TE Connectivity, щоб розпочати співпрацю. Вони зустрічалися з Коеном Шеперсом (Koen Schepers), керуючим лабораторією екологічних тестів, і Йероном Діттнером (Jeroen Dittner), старшим директором з управління проєктами.

Наразі основна увага приділяється випробуванням на удар і вібрацію та IP-тестам.

Оскільки удари й вібрація проявляються повсюдно, ці випробування актуальні для багатьох різних галузей. Ударне навантаження і вібрація виникають в тому випадку, коли трубопровід приєднаний до фітингів або коли здійснюється динамічне застосування. Наприклад, вона має важливе значення, як в залізничній галузі, так і в наземному транспорті й в нафтогазовій галузі. Ми постійно будемо тестувати більше продуктів, щоб збільшити кількість сертифікованих продуктів в нашому асортименті.


Ми в ANAMET EUROPE щасливі та горді, що вступили в нову фазу, яка дозволить надавати нашим клієнтам ще більше послуг! Залишайтеся на зв'язку для отримання додаткової інформації про цей захопливий шлях.
ANAMET EUROPE