Новини

Термозахист від ANAMET

Термозахист електропроводки та кабелів від іскор, розжарених бризок, інтенсивного випромінювання тепла та відкритого вогню – проблема, з якою щодня стикаються аерокосмічна, сталева та ливарна, скляна, автомобільна, керамічна та інші галузі. Люди, що працюють поблизу від гарячих поверхонь, прикладом таких як паропровідна труба, також повинні бути захищені від опіків.

Сьогодні ми поговоримо про продукцію ANAMET для термічного захисту – Hiprojacket Aero та Hiprojacket Industrial, а також про відповідні фітинги для захисту кабелів та проводів. Ми також торкнемося різних галузей, в яких зазвичай використовується ця продукція.

Рішення для термозахисту Hiprojacket
Що стосується теплового захисту, то вибір правильного захисного матеріалу для кабелів має вкрай важливе значення для забезпечення правильної роботи машин, обладнання та процесів. Час простою може серйозно вплинути на продуктивність, ефективність та рентабельність. Асортимент засобів термозахисту Hiprojacket виготовлено лише з електроопорного скловолокна вкритого товстим шаром кремнієвої гуми та призначено для витримання відкритого полум'я, розплавленої сталі, алюмінію або скла при температурі до 1650°C. При підвищеній температурі покриття з кремнієвої гуми перетворюється на вогнетривкий шар діоксиду кремнію (SiO2).

В асортименті ANAMET EUROPE є дві серії рукавів Hiprojacket. Серія "Aero", що складається з рукавів щільного плетення з електроопорного скловолокна, вкритого шаром кремнієвої гуми з оксидом заліза із зовнішньої сторони, виготовленого відповідно до стандартів аерокосмічної галузі. Та серія "Industrial" - це плетені рукави з меншою щільністю плетення з електроопорного скловолокна. Ці захисні рукави випускаються в широкому діапазоні діаметрів, від 6 мм до 127 мм, і доповнюються цілою низкою спеціальних фітингів, які дозволяють здійснювати монтаж швидко та легко. Продукти Hiprojacket відрізняються яскравим червоним кольором (ефект сигнального знаку), але доступні й в інших кольорах. Обидві серії також можуть використовуватися для запобігання втратам тепла при прокладці в них труб та шлангів.


ANAMET Hiprojacket Aero
Продукція ANAMET Hiprojacket Aero пропонує максимальний захист для кабелів та проводів. Її особливістю є міцний плетений рукав зі скловолокна, вкритий товстим кремнієвим гумовим покриттям, що виготовляється відповідно до аерокосмічного стандарту SAE AS1072 та відповідає вимогам AS1055. Продукт забезпечує чудовий короткочасний захист від полум'я та знижує температуру, витримує розплавлений сплеск, вплив відкритого вогню, теплового випромінювання та мінімізує втрати енергії у трубопроводах та шлангах. Він також стійкий до гідравлічних рідин, мастильних матеріалів і мазуту. Hiprojacket Aero зазвичай застосовується в аерокосмічній, металургійній, скляній, керамічній та машинобудівній промисловості. Розміщена в рукаві гаряча труба або система шлангів допоможе захистити працівників від опіків. За допомогою спеціально розробленої арматури ANAMET досягається захист теплового кабелю першого класу.

ANAMET Hiprojacket Industrial
Для менш вимогливих застосувань хорошою альтернативою Hiprojacket Aero є Hiprojacket Industrial. Цей рукав промислового класу має менш щільну структуру зі скловолокна, вкриту товстим кремнієвим шаром. Конструкція розроблена для забезпечення короткострокового захисту від полум'я та зниження температури. Як і рукави серії Aero, Hiprojacket Industrial стійкий до гідравлічних рідин, масляних мастил і палив, має відмінний захист від розплавленого сплеску, епізодичного полум'я та теплового випромінювання. Він також дуже ефективний для захисту працівників від опіків, гарячих поверхонь та тепловтрат в трубах та шлангах.

Hiprojacket Industrial часто використовується для захисту кабелів, а також промислових гумових та/або металевих шлангів у скляній галузі, металургії та машинобудуванні. Доступний повний спектр спеціальних фітингів, які дозволяють легко здійснювати монтаж та підключення.

У випадках, коли рукав Hiprojacket не може бути використаний, наприклад, у вже чинних установках, що не дозволяють використовувати рукави на кабельному джгуті або гнучкому шланговому/жорсткому трубопроводі, можливою альтернативою є вулканізовані стрічки ANAMET  Hiprotape або Hiprosil. Стрічку можна просто обернути навколо чинних кабелів або шлангів/труб, не відключаючи їх.

Фітинги ANAMET для використання з рукавами Hiprojacket
Для захисту кабелю доступна комплексна програма фітингів Hiprojacket, що дозволяє легко під'єднати рукав Hiprojacket до розподільчої коробки чи подібним пристроям. Ці фітинги спеціально розроблені для використання як з рукавами Hiprojacket Aero, так і з Hiprojacket Industrial, при їх підключенні до розподільчої коробки вони забезпечують ступінь захисту IP68.

Фітинги виробляються як з латуні, так і з нержавіючої сталі, і постачаються виключно ANAMET EUROPE або через партнерів компанії.

Доповнення
ANAMET EUROPE постійно здійснює інвестиції в розробку гнучких захисних провідників з метою постачання високоякісної продукції, що відповідає вимогам замовника. Компанія пропонує повний спектр засобів термозахисту для таких галузей:
  1. Важка промисловість:
  • Залізорудна та металургійна
  • Ливарна, скляна та керамічна
  • Хімічна
2. Залізничне обладнання/конструкції транспортних засобів
3. Спеціалізоване машинобудування
4. У будь-якому середовищі, де шланги, кабелі та дроти піддаються впливу високих температур, бризок розплавлених матеріалів, рідкого металу та відкритого вогню.

Орієнтація на споживача
На додаток до «стандартної» пропозиції засобів теплозахисту, ANAMET EUROPE також має можливість створювати та реалізовувати конкретні рішення для споживачів. Це означає, що ви завжди зможете знайти потрібний вам товар для вашого конкретного обладнання. Компанія ANAMET завжди готова до спільних дій задля створення рішень, які найкраще відповідають вашим вимогам.
ANAMET EUROPE