Новини

ANAMET: Щасливі корови для щасливих фермерів

Захист кабелю для швидкого повернення інвестицій.


Для того, щоб корови мали високі надої, важливо, щоб вони були щасливими та спокійними. Адже, як відомо, щасливі корови забезпечують молоко високої якості, що своєю чергою приносить користь фермерам. Ось чому на сільськогосподарському ринку існують «машини для очищення корів».

Сприяння добробуту тварини


Корів потрібно чистити й вишкрібати. Таким чином вони очищають шкіру і позбавляються від паразитів, лишайників та кліщів. Чищення щітками також стимулює кровообіг. Використання машини для чищення корів або щітки для великої рогатої худоби є важливим внеском у добробут корів, і як наслідок, передумовою для високого надою.

Для того, щоб машина відчула, коли тварина торкається її, аби очиститися, кабелі прокладаються від розподільчої коробки до датчика. Датчики «відчувають», коли саме корова торкається машини. І коли тварина це робить, щітки повинні почати рухатися.

Щітки працюють від двигуна. Кабель, що з'єднує шафу керування з двигуном, захищений, оскільки правильний захист кабелю важливий для безперебійної роботи цього обладнання. Таким чином скорочується час простою, і корови можуть постійно користуватися машинами для чищення, що забезпечує найвищу рентабельність інвестицій для фермера.

Правильне рішення


ANAMET EUROPE, як фахівець у галузі захисту кабелів, надала ідеальне рішення для обладнання, що використовується для очищення корів. Після обговорення конкретних вимог із клієнтом ANAMET EUROPE визначився з наступними продуктами.

Оскільки кабель нерухомий, ANAMET EUROPE радить використовувати захист типу NMUA. NMUA – це захисний рукав серії ANACONDA Sealtite для універсального застосування. Виготовлений з ПВХ без додавання свинцю, цей рукав ідеально підходить для застосування там, де є високі вимоги та екстремальні обставини не вплинуть на рукав. З цієї причини захисні рукави серії NMUA використовуються у машинобудівній промисловості, на залізниці та у харчовій промисловості. Особливо рукави NMUA застосовуються там, де вимагається сертифікація UL/CSA. На розподільчій коробці було використано прямий компактний фітинг, а на рамі був встановлений фітинг для рукава.

Впровадження цієї продукції виявилося успішним, тож ANAMET EUROPE сподівається зробити свій внесок у добробут багатьох інших щасливих корів!
ANAMET EUROPE