MARDAL CABLES
 • /
 • /
ЗАХИСТНІ СИСТЕМИ ДЛЯ КАБЕЛЮ ТА ПРОВОДКИ

Гігієнічний дизайн та вимоги до продукції, що застосовується у харчовій та фармацевтичній промисловості

Чому гігієнічний дизайн важливий?
Харчова промисловість - це глобальний бізнес, який стикається з глобальними викликами. Боротьба з забрудненням харчових продуктів внаслідок спалахів смертельних бактерій, таких як лістерія, кишкова паличка, сальмонела, клостридії В та багато інших, змусила покращити функціонування цієї галузі. Скандал із порошковою дитячою їжею в Китаї, скандали з фальсифікацією лосося та м'яса в Європі та скандал із витримкою м'яса в США свідчать про глобальний характер проблем, з якими стикається галузь. У міру зростання тиску з боку суспільства та державних органів промисловості доводиться вживати далекосяжних заходів для вдосконалення та адаптації своїх засобів, машин та обладнання, щоб відповідати вищим стандартам гігієнічного дизайну відповідно до належної виробничої практики (GMP), законів та правил.
Широко визнано, що 90% усіх забруднень та алергенів обумовлено поганим дизайном та плануванням фабрик та машин, тоді як 10% пояснюється іншими факторами, такими як недбалість протоколу, погана якість повітря та людські фактори.

В Європі гігієнічний дизайн має багатовікову історію, що починається від впровадження 3-х Санітарних стандартів у 1950 р. до впровадження в 1995 р. Керівних принципів та принципів для критичних точок аналізу небезпеки (HACCP) - програми, заснованої на системному, профілактичному підході до безпечності харчових продуктів у виробничому процесі. Подальші вказівки щодо просування гігієнічного дизайну в харчовій промисловості були розроблені та впроваджені Європейською групою з гігієнічного інженерного проєктування (EHEDG), багато з яких були впроваджені промисловістю.

Захисні труби та фітинги гігієнічного дизайну
для харчової промисловості

Сьогодні гігієнічний дизайн відіграє ще важливішу роль, ніж це колись раніше. Зараз виробники оригінального обладнання зобов'язані вказівками, правилами та законом приділяти набагато більшу увагу матеріалам, які використовуються для проектування та виробництва обладнання та машин, щоб забезпечити їх виготовлення відповідно до найвищих гігієнічних стандартів. Працюючи у тісній співпраці з провідними виробниками та органами влади в галузі, Anamet розробив інноваційний асортимент труб та фітингів, які відповідають цим вищим гігієнічним стандартам, що не містять хімікатів, які можуть викликати забруднення, і їх легко чистити.

З самого почату компанія Anamet взяла за мету розробити цілий ряд кабельних систем захисту для використання на машинах та обладнанні, що працюють у безконтактних зонах, зонах розбризкування та непродовольчих зонах відповідно до стандартів NSF. Велика турбота та увага приділяється тому, щоб системи захисту кабелю, такі як Sealtite FG та NMFG, відповідали таким критеріям:

Ступінь захисту IP68
Система має таки ступінь захисту від води, який забезпечує необхідний рівень захисту від розпилювачів під тиском
Відсутність шкідливих речовин
Матеріали, мають не містити хімічних речовин, які вважаються шкідливими для ланцюга поставок продуктів харчування відповідно до вимог FDA CFR 21
Відповідність NSF/ANSI-51
Матеріали протестовані, перевірені та сертифіковані відповідно до стандартів NSF/ANSI-51 та стандарту 169
Відповідність ECOLAB
Матеріали, перевірені та сертифіковані ECOLAB, що стійкі до чистячих сполук та дезінфікуючих засобів
Крім того, кабельні системи захисту для харчових продуктів гігієнічного дизайну від Anamet мають ряд інших переваг:
 • Виробники продуктів харчування мають можливість відповідати програмам НАССР та керівництву EHEDG
 • Потреба в кабельних лотках та інших, складних для очищення, системах кабельної прокладки відсутня
 • Скорочення часу очищення в порівнянні з кабелями в лотках
 • Можливість встановлювати декілька кабелів та пневматики (повітряні шланги) разом в одному трубопроводі
 • Ніяких спеціальних інструментів не потрібно, що дозволяє просту установку, що економить час
 • Не виділяються хімічні речовини, які могли б забруднити харчовий ланцю

Інші особливості кабельних систем захисту харчових продуктів гігієнічного дизайну від Anamet включають:
 • Відсутня герметизація на металі
 • Жодних гострих переходів або отворів, де можуть осідати бактерії
 • Фітинги, розроблені з закругленими кутами, щоб мінімізувати ризик накопичення бактерій
 • Використання кілець та прокладок з матеріалів, що відповідають вимогам FDA CFR 21

Визначення зон щодо труб та фітингів

NSF визначила чотири зони застосування у харчовій промисловості. У наступній таблиці наведено огляд зон, в яких гнучкі труби можуть використовуватися для підключення машин та обладнання до електричних розподільних коробок і джерел живлення.
Хто ми

Ми компанія з більш ніж 20 річним досвідом на ринку поставок і продажу імпортної кабельної та електротехнічної продукції, з власним складом продукції в Києві, з надійною і швидкою логістикою, готова задовольнити потреби клієнтів в необхідних продуктах і послугах.

Нас цінують за нашу технічну компетенцію, орієнтацію на сервіс і суворе дотримання термінів поставки. Тому що для нас немає нічого важливішого, ніж бути сильним і надійним партнером.
Контакти

МАРДАЛЬ СІСТЕМЗ ТОВ
+38 098 4669929
welcome@mardalcables.com
Силові роз'єми
Штекери 16-125А
Розетки 16-125А
Роз'єми 250-400А
Комбінації розеток

Системи захисту
Гофротруби з поліаміду
Металорукова
Термічний захист
Плетіння для прокладки кабеля
Рішення для шаф управління
AirSTREAM
AirBLOWER
AirTEMP
ЕМС-рішення
Фіксація кабелю у шафах

Промислова електроніка
Джерела живлення
Інтелектуальне управління струмом LOCC Box
Реле та твердотільні реле
Перетворювачі сигналу та температури